Om in onze lagere school ingeschreven te worden, moet uw kind voldoen aan de toelatingsvoorwaarden voor het lager onderwijs. De keuze voor een Nederlandstalige school impliceert ook dat u uw kind aanmoedigt om Nederlands te leren. De inschrijving gebeurt door de moeder, de vader of de voogd van het kind. Bij de inschrijving brengt u de identiteitskaart van het kind mee en een officieel document dat uw identiteit aantoont. Voor een leerling van de lagere school vragen wij om het laatste rapport mee te brengen. Een leerling(e) die in onze school is ingeschreven, blijft ingeschreven voor de duur van zijn/haar schoolloopbaan in de kleuter- en de lagere school, tenzij hij/zij zelf een andere schoolkeuze maakt of tenzij hij/zij in de loop van het schooljaar definitief uit de school wordt uitgesloten.

Kleuters mogen ingeschreven worden vanaf de datum waarop ze de leeftijd van 2,5 jaar bereiken.
| INSTAPDATA 2026-2027 - geboortejaar 2024 | ||
| Kinderen geboren tot en met | stappen ten vroegste in na … | dus vanaf … |
| 1 maart 2024 | de zomervakantie | dinsdag 1 september 2026 |
| 4 mei 2024 | de herfstvakantie | maandag 9 november 2026 |
| 6 juli 2024 | de kerstvakantie | maandag 4 januari 2027 |
| 1 augustus 2024 | de teldag | maandag 1 februari 2027 |
| 10 september 2024 | de krokusvakantie | maandag 15 februari 2027 |
| 22 oktober 2024 | de paasvakantie | maandag 12 april 2027 |
| 2 december 2024 | O. H. Hemelvaart | maandag 10 mei 2027 |
| Is uw kind later geboren? Dan mag het pas instappen tijdens schooljaar 2027-2028 |
||
We vragen met aandrang dat de peuters zindelijk zijn op de instapdatum!
Uiteraard hebben wij er alle begrip voor dat het voor een peuter de eerste dagen even wennen is en ongelukjes mogelijk zijn. Na een week zou dit echter opgelost moeten zijn.
Om de veiligheid van de leerlingen te verzekeren en onze kinderen optimaal te laten genieten van de infrastructuur, zien we ons genoodzaakt de maximumcapaciteit van de klassen vast te leggen. De leerlingen moeten voldoende ‘fysische en psychische ruimte’ hebben in de klaslokalen en in het schoolgebouw. Wij hanteren hiervoor maxima voor de hele school en per leerjaar, waarbij rekening wordt gehouden met de materiële capaciteit van de lokalen, de speelplaats, de refter en de turnzaal.
Voor basisschool De Trampoline betekent dit maximum 24 leerlingen per klas. De maximumcapaciteit voor de school werd vastgelegd op 240 leerlingen. Voor basisschool De Sprong betekent dit maximum 12 kleuters en 33 lagere schoolkinderen.
De kijkmomenten voor nieuwe ouders gaan door op:
- nog niet bekend
- zaterdag 06.03.2027 om 10u (tijdens toonmoment schoolbreed STEM project)
De directeur zal de rondleidingen verzorgen.